LabView

Test, Ölçüm ve Kontrol Gerektiren Uygulamalar İçin Sistem Mühendisliği Yazılımı

LabVIEW, donanım yapılandırması, ölçüm verileri ve hata ayıklama dahil olmak üzere uygulamanızın her yönünü görselleştirmenize yardımcı olan bir grafik programlama yaklaşımı sunar.

Detaylar

TestStand

Test ve Doğrulama Mühendislerinin Otomatik Test Sistemlerini Hızla Oluşturmasına ve Uygulamasına Yardımcı Olan Uygulama Yazılımı

NI TestStand, esnek ve açık kaynak kodlu bir yapıya sahip test yönetim yazılımıdır. Bu yazılım ile çok özellikli test yönetim sistemleri geliştirmek, düzenlemek ve farklı ortamlardaki son kullanıcıya sunabilmek mümkün olabilmektedir.

Detaylar

C#

Modern, Basit, Açık Kaynak Kodlu, Esnek, Çok Yönlü, Nesne Tabanlı MS Yazılımı

Bu eğitim katılımcılarının nesne tabanlı programlama yaklaşımı ve C Sharp programlama dili bilgilerini başlangıç seviyesinden ileri seviyeye taşımayı hedefler.

Detaylar

IPC

Baskı Devre Kartı ve Elektronik Takımların Üretim Standartları ve Sertifikasyonu Eğitim Programı

IPC, baskı devre kartları ile tüm elektronik takımların tasarım, üretim, montaj, denetim kriterleri ve teslimat süreçleri için standartları profesyoneller aracılığıyla oluşturur, yayınlar, eğitimlerini verir ve çalışanları sertifikalandırır.

Detaylar

JTAG Boundary Scan

IEEE 1149 Standartları Sınır Tarama Testi için Tasarım, Üretim ve Test Çözümleri

Yapısal test yaklaşımıyla yüksek kompleksliğe sahip BDK test otomasyonu aracıdır. Geleneksel test yöntemlerinin modern opsiyonlarındandır.

Detaylar
Bizimle Sohbet Edin